Žalias 468

momentcredit

Paskolos dydis: nuo 50 iki 15000 eurų. 
Maksimalus terminas: 60 mėnesių.     
Pirma paskola iki 3000 eurų nemokamai!

gauti mygtukas

euro credit logo

Paskolos dydis: nuo 100 iki 5000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 4 metai.     

gauti mygtukas

creditstar

Paskolos dydis: nuo 100 iki 2000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 24 mėn.     
Pirma paskola iki 600 eurų!

gauti mygtukas

vivus

Paskolos dydis: nuo 100 iki 5000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 4 metai.     
Pirma greita paskola nemokamai!

gauti mygtukas

mokilizingas 842x282 lt

Paskolos dydis: nuo 1025 iki 10000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 60 mėnesių.
PALŪKANOS 0%

gauti mygtukas

bluecredit24

Paskolos dydis: nuo 10 iki 5000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 36 mėn.     
Pirma įmoka po 3 mėnesių.

gauti mygtukas

smspinigai logo

Paskolos dydis: nuo 100 iki 1000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 4 metai.     
Pirmas kreditas iki 1000 eurų nemokamai!

gauti mygtukas

finbee

Paskolos dydis: iki 6000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 60 mėnesių.
Palūkanos nuo 6%

gauti mygtukas

paskoloslt logo

Paskolos dydis: nuo 500 ikir 4000 EUR.;
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 4 metai.        

gauti mygtukas

feratum

Paskolos dydis: nuo 100 iki 2000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 24 mėn.     

gauti mygtukas

mano paskola png

Paskolos dydis: nuo 300 iki 10000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 60 mėn.     
Teikiamas paskolų refinansavimas.

gauti mygtukas

logo bobutes paskola

Paskolos dydis: nuo 50 iki 4000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 3 metai.
Šiuo metu vyksta akcija.

gauti mygtukas

Greitieji kreditai internetu. Interneto svetainėje paskolose.lt galite palyginti kelias greitų kreditų bendroves ir gauti geriausią pasiūlymą. Galimybė rinktis tai tiesiausias kelias į pigiausias paskolas.

duk-kreditai-sesxebiApie greituosius kreditus kalbos netyla jau ne pirmus metus. Iki šiol vieni juos peikia, kiti giri, o racionaliai mąstantys žmonės įvertina konkrečią situaciją ir nusprendžia, ar trumpalaikis kreditas čia gali pagelbėti, ar verčiau ieškoti kito sprendimo, alternatyvaus finansavimo šaltinio.

Greitųjų kreditų nauda labiausiai pastebima tuomet, kai pinigų prireikia skubiai. Ne veltui šios paskolos suteikiamos per keletą minučių. Tarp tokių situacijų gali būti netikėtas darbo reikmėms naudojamo automobilio gedimas, kompiuterinės ar kitos technikos problemos, kurioms spręsti reikalingos lėšos, taip pat sveikatos sutrikimai, kuriems netaikomas sveikatos draudimas (dantų skausmas ir pan.) Tokiose situacijose dažnai pinigų reikia tuoj pat, o ieškoti koks pažįstamas galėtų jų paskolinti ar kreiptis į savo banką ir laukti maždaug vieną darbo dieną jų atsakymo tiesiog nėra laiko. Kreditų palyginimo projektai populiarūs ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, tokie projektai kaip SesxebiON dažnai padeda rasti optimaliausią kredito pasiūlymą.

Dar viena išskirtinė situacija, kuomet gali praversti skubi paskola – prekybininkų akcijos. Atrodytų keista, tačiau gerai įvertinus pasiūlymus galima nemenkai sutaupyti. Pavyzdžiui, išpardavimo metu Jūsų poreikius atitinkantis šaldytuvas pasiūlomas su 40% nuolaida, tačiau pasiūlymo laikas – ribotas ir, labai tikėtina, iki pasiūlymo galiojimo pabaigos negausite atlyginimo, premijos ar neparduosite kieme stovinčio seno automobilio. Tokiu atveju laikinai galite pasiskolinti iš greitųjų kreditų bendrovės, kuri pinigus gali suteikti žaibiškai greitai, o grąžinti galėsite po mėnesio ar poros, tad ir pabrangimas bus nežymus, toli gražu nesieks 40%, kuriuos sutaupysite pirkdami Jums patinkantį šaldytuvą. Žinoma, labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar per paskolos laikotarpį tikrai gausite užtektinai pajamų jai padengti.

Žvelgiant iš kitos pusės, greitieji kreditai neretai pakiša koją tiems, kurie nesugeba tinkamai įvertinti pasiūlymo ir savo finansinės padėties. Susiviliodami išsvajotu daiktu ir pasinaudodami galimybe ne taupyti, o iš karto jį įsigyti kredito pagalba rizikuojate, kad daiktas Jums stipriai pabrangs ir vėliau gali sukelti finansinių problemų, apsunkinti Jūsų kasdienę padėtį ir galimybė toliau pilnavertiškai gyventi. Kaip bebūtų, pasiskolintus pinigus grąžinti anksčiau ar vėliau reikia, o kuo ilgesnis paskolos atidavimo terminas, tuo didesnė permoka susidaro. Tai reiškia, kuo ilgesniam laikui skolinsitės, tuo labiau Jūsų pirkinys pabrangs.

Gebėdami tinkamai įvertinti esamą situaciją galėsite rasti optimaliausią sprendimą, sutaupysite savo pinigų bei galėsite, jei tai bus naudinga, įsigyti Jums reikiamą daiktą ar pasinaudoti tam tikra paslauga, kuri Jums labai svarbi. Tinkamai įvertinus paskolos naudą vertėtų įvertinti ir greitą jos suteikimą, kuris leidžia pinigais pasinaudoti dar tą pačią dieną, tad būsite tikri, kad iki gausite prašomą pinigų sumą Jūsų situacija nepasikeis. Be abejo, kartais situacija gali pasikeisti taip, kad paskola taptų nereikalinga, o kartais kiekviena minutė yra labai brangi, tad reikia išmokti įvertinti ir tai.

500Greitiesiems kreditams vis dedami apynasriai, taikomi ribojimai, kuriais, atrodytų, siekiama iš viso panaikinti šią kredito formą, tačiau ir toliau viena po kitos savo paslaugas siūlo naujos greitųjų kreditų bendrovės, dažniausiai kapitalą susikrovusios netolimose užsienio šalyse.

Natūraliai gali kilti klausimas, ar jų dar reikia Lietuvoje ir ar žmonės vis dar skolinasi ne itin palankiomis sąlygomis? Į abu klausimus galima atsakyti teigiamai.

Daugiau kredito bendrovių – didesnis pasirinkimas besiskolinantiems, o natūraliai didesnė konkurencija verčia bendrovės pasitempti ir siūlyti įvairiausias palankias akcijas bei nuolaidas savo klientams, tad galutiniame rezultate išlošia būtent besiskolinantieji. Ypač viliojami nauji klientai, tačiau specialių sąlygų gali gauti ir tie, kurie linkę skolintis vis iš tos pačios greitųjų kreditų bendrovės.

Greitieji kreditai žmonėms vis dar reikalingi, kadangi tai leidžia gyventi šiek tiek plačiau nei be skolintų pinigų. Sugedus daiktui nereikia laukti mėnesį ar dar ilgiau kol sukaupsite pinigų jo įsigijimui – greitasis kreditas leis tai padaryti net ir tą pačią dieną. Pavyzdžiui, jei sugedo Jūsų skalbimo mašina, o pakankamai lėšų jos įsigijimui galite turėti tik po poros mėnesių, greitas kreditas leis Jums ją nusipirkti nors ir šiandien, o pinigus grąžinti po 2, 3 ar daugiau mėnesių, kaip Jums patogiau ar kokią galimybę Jums suteiks greitųjų kreditų bendrovė, atsižvelgusi į Jūsų pajamas, įsipareigojimus, pageidaujamą paskolos sumą ir kitus dalykus.

Dažnai galima išgirsti įvairių mitų apie greituosius kreditus, tačiau labai daug jų yra perspausti. Ypač mėgstama pabrėžti, kad greitas kreditas suteikiamas pajamų neturintiems studentams, moksleiviams ar bedarbiams, iš kurių vėliau atimamas visas jų turimas turtas. Pagal šiuo metu galiojančius teisės aktus, kredito bendrovės negali skolinti tiems, kurie neturi pajamų. Be viso to, paskolos įmokos negali viršyti nustatyto pajamų procento, o kartu turi likti ir tam tikra nustatyta suma, kuri yra laikoma būtina pragyvenimui. Taigi, studentas gaunantis iki 100 eurų dydžio stipendiją tikrai negali tikėtis greitojo kredito, bent jau savo vardu ir oficialiai veiklą įregistravusiose kreditų bendrovėse.

Jau ilgą laiką mūsų nestebina dažnai girdimas žodis „krizė“. Jį girdime jau ne vienerius ir ne dvejus metus – iš tikrųjų jau greitai skaičiuosime septynerius metus, kai skamba šis žodis. Ką tai reiškia Lietuvos gyventojams ir Lietuvai apskritai? Faktai rodo, kad per pastaruosius metus, vertinant visą laikotarpį nuo krizės pradžios visame pasaulyje, situacija mūsų šalyje nepagerėjo, o priešingai – galime įžvelgti kur kas didesnių neigiamų pokyčių, darančių poveikį kiekvieno piliečio gyvenimui ir labai aiškiai atsispindinčių mūsų visuomenėje. Lietuvos Respublikos skola augo ir tebeauga neįtikėtinais tempais, kuriuos kartais gali būti sunku įsivaizduoti. Tuomet imame savęs ir aplinkinių klausti, o kas bus toliau ir kur link mes einame?

Be abejo, kai kurie gali sakyti, kad nieko čia baisaus – visos šalys turi finansinių skolų, kurių joms nepavyksta grąžinti ištisus metus, todėl ir mūsų šaliai nėra ko dėl to jaudintis ir panikuoti. Tačiau toks požiūris būtų daugiau nei klaidingas. Jis būtų ydingas ir nepagrįstas jokiais svariais įrodymais. Šalių prisiimtų paskolų beveik niekuomet negalima nurašyti kaip beviltiškų. Tvarka visiems ir visada yra aiški ir griežta. Tai nėra tik draugiškos tarpusavio paskolos. Tai tarptautinių bankų ir jų sudaromų aljansų paskolintos pinigų sumos, kurias privalu anksčiau ar vėliau grąžinti ir be jokios abejonės – už tai sumokant nemažas palūkanas. Populiarūs greitieji kreditai internetu ir Latvijoje, ten ši paslauga vadinasi Ātrais kredīts ir kas met pagal Ātrais kredīts išduodamų paskolų portfelis tik auga.

Ir nemanykite, kad Valstybė yra aukščiau. Anaiptol. Tokiose situacijose padėties šeimininkai yra paskolas suteikę bankai. Ir nieko čia nepadarysi. Šiais, 2014 metais, Lietuvos Respublikos skola viršijo net 60 milijardų litų. Lyginant su praėjusiais metais, skolos suma padidėjo net 8 mlrd. litų. O jei prisimintume kur kas senesnius laikus, kurie buvo prieš dešimtmetį, tai tada mūsų šalis turėjo tik kiek daugiau nei 12 mlrd. litų skolą. Tokie greitai ir sistemingai kylantys skaičiai labai aiškiai rodo apie netinkamą šalies valdymą ir nesugebėjimą susitvarkyti su svarbiomis finansų rinkos problemomis.

greitieji kreditaiGandai, kad ir kokie jie bebūtų, sutinkami įvairiose sferose, o greitieji kreditai nėra išimtis. Nemažai žmonių apie šiuos kredito teikėjus yra girdėję kur kas daugiau blogo negu teigiamo, o dėl visko yra kaltas paprasčiausias nesugebėjimas pasidomėti. Kiekvienas mitas gali būti nesunkiai paneigiamas, o lengviausia tai padaryti – žvelgti į situaciją blaiviai ir pasitelkti visus galiojančius teisės aktus. Kokių faktų dažniausiai išgirsta susidomėję greitosiomis paskolomis?

Nežmoniškos palūkanos yra didžiausia priežastis kodėl neverta skolintis“ . Šis teiginys yra labiausiai paplitęs mūsų visuomenėje, o ar jis teisingas? Kiekvienas paskolos teikėjas yra besąlygiškai įpareigotas laikytis Vartojimo kredito įstatymo, todėl apie palūkanų dydį galime kalbėti dviprasmiškai. Žinoma, kai kurių bendrovių nustatomi mokesčiai už skolinamus pinigus yra gana nemenki, tačiau verta pabrėžti – greitųjų kreditų bendrovės yra geriausias sprendimas norintiems trumpalaikės paskolos už mažą kainą. Nauji klientai turi galimybę nemokamais pinigais naudotis nuo vieno iki trijų mėnesių, tad teigti, jog palūkanos yra itin didelės – neverta, jeigu yra pasinaudojama naudingais pasiūlymais.

Greitųjų kreditų bendrovės skolina pinigus bet kam“ . Čia yra mažu mažiausiai absurdiškas teiginys, kuris prasilenkia su elementaria logika. Visi kredito davėjai privalo tinkamai vertinti kliento mokumą, o neatitikus tam tikrų reikalavimų, pinigų jam neskolinti. Taip pat sakydami „skolina bet kam“, reikėtų apžvelgti ir įstatymus – pinigus gali skolintis tik pilnamečiai asmenys, todėl čia atsiranda dar viena kategorija žmonių, kuriems nėra galimybės skolintis. Paskolos teikėjas, turi laikytis visų taisyklių, kuriomis remdamasis, jis privalo apžvelgti kliento finansines galimybes ir iš jų nuspręsti ar žmogus bus pajėgus mokėti kredito įmokas.

Ieškantiems paskolos dažnai problemų sukelia tai, jog jų finansinės galimybės yra ribotos ir dėl jų yra sunku gauti norimą kredito sumą. Kiekvienas žmogus yra įvertinamas individualiai, todėl ir skolinimosi galimybės yra skirtingos. Svarbiausia yra tai, jog įdėjus pastangų, kiekvienas asmuo, kuris nori pasiskolinti tam tikrą sumą, gali padidinti jam skirtą kredito limitą. Tai reiškia, jog dėl tam tikrų aplinkybių, jūsų skolinimosi galimybės gali būti kur kas patrauklesnės, o tokiu atveju – ir skolinama suma didesnė. Tai galioje tiek greitiems kreditams, tiek vartojimo ir hipotekos kreditams. Taigi, ką daryti, jog kredito reitingas būtų aukštesnis?

Klabant apie kredito reitingą, tai svarbu apskritai žinoti ką ši sąvoka reiškia. Trumpai tariant, tai yra įvertinimo faktorius, kuris parodo jūsų mokumo galimybes. Kuo kredito reitingas yra aukštesnis, tuo didesnė paskolos suma jums gali būti suteikiama. Būtent ši įvertinimo išraiška yra priskiriama kiekvienam asmeniui pagal jo esamą situaciją.