Žalias 468

momentcredit

Paskolos dydis: nuo 50 iki 15000 eurų. 
Maksimalus terminas: 60 mėnesių.     
Pirma paskola iki 3000 eurų nemokamai!

gauti mygtukas

euro credit logo

Paskolos dydis: nuo 100 iki 5000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 4 metai.     

gauti mygtukas

creditstar

Paskolos dydis: nuo 100 iki 2000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 24 mėn.     
Pirma paskola iki 600 eurų!

gauti mygtukas

vivus

Paskolos dydis: nuo 100 iki 5000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 4 metai.     
Pirma greita paskola nemokamai!

gauti mygtukas

mokilizingas 842x282 lt

Paskolos dydis: nuo 1025 iki 10000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 60 mėnesių.
PALŪKANOS 0%

gauti mygtukas

bluecredit24

Paskolos dydis: nuo 10 iki 5000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 36 mėn.     
Pirma įmoka po 3 mėnesių.

gauti mygtukas

smspinigai logo

Paskolos dydis: nuo 100 iki 1000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 4 metai.     
Pirmas kreditas iki 1000 eurų nemokamai!

gauti mygtukas

finbee

Paskolos dydis: iki 6000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 60 mėnesių.
Palūkanos nuo 6%

gauti mygtukas

paskoloslt logo

Paskolos dydis: nuo 500 ikir 4000 EUR.;
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 4 metai.        

gauti mygtukas

feratum

Paskolos dydis: nuo 100 iki 2000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 24 mėn.     

gauti mygtukas

mano paskola png

Paskolos dydis: nuo 300 iki 10000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 60 mėn.     
Teikiamas paskolų refinansavimas.

gauti mygtukas

logo bobutes paskola

Paskolos dydis: nuo 50 iki 4000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 3 metai.
Šiuo metu vyksta akcija.

gauti mygtukas

Palygink greituosius kreditus Lietuvoje

Greitieji kreditai internetu. Interneto svetainėje paskolose.lt galite palyginti kelias greitų kreditų bendroves ir gauti geriausią pasiūlymą. Galimybė rinktis tai tiesiausias kelias į pigiausias paskolas.

duk-kreditai-sesxebiApie greituosius kreditus kalbos netyla jau ne pirmus metus. Iki šiol vieni juos peikia, kiti giri, o racionaliai mąstantys žmonės įvertina konkrečią situaciją ir nusprendžia, ar trumpalaikis kreditas čia gali pagelbėti, ar verčiau ieškoti kito sprendimo, alternatyvaus finansavimo šaltinio.

Greitųjų kreditų nauda labiausiai pastebima tuomet, kai pinigų prireikia skubiai. Ne veltui šios paskolos suteikiamos per keletą minučių. Tarp tokių situacijų gali būti netikėtas darbo reikmėms naudojamo automobilio gedimas, kompiuterinės ar kitos technikos problemos, kurioms spręsti reikalingos lėšos, taip pat sveikatos sutrikimai, kuriems netaikomas sveikatos draudimas (dantų skausmas ir pan.) Tokiose situacijose dažnai pinigų reikia tuoj pat, o ieškoti koks pažįstamas galėtų jų paskolinti ar kreiptis į savo banką ir laukti maždaug vieną darbo dieną jų atsakymo tiesiog nėra laiko. Kreditų palyginimo projektai populiarūs ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, tokie projektai kaip SesxebiON dažnai padeda rasti optimaliausią kredito pasiūlymą.

Dar viena išskirtinė situacija, kuomet gali praversti skubi paskola – prekybininkų akcijos. Atrodytų keista, tačiau gerai įvertinus pasiūlymus galima nemenkai sutaupyti. Pavyzdžiui, išpardavimo metu Jūsų poreikius atitinkantis šaldytuvas pasiūlomas su 40% nuolaida, tačiau pasiūlymo laikas – ribotas ir, labai tikėtina, iki pasiūlymo galiojimo pabaigos negausite atlyginimo, premijos ar neparduosite kieme stovinčio seno automobilio. Tokiu atveju laikinai galite pasiskolinti iš greitųjų kreditų bendrovės, kuri pinigus gali suteikti žaibiškai greitai, o grąžinti galėsite po mėnesio ar poros, tad ir pabrangimas bus nežymus, toli gražu nesieks 40%, kuriuos sutaupysite pirkdami Jums patinkantį šaldytuvą. Žinoma, labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar per paskolos laikotarpį tikrai gausite užtektinai pajamų jai padengti.

Žvelgiant iš kitos pusės, greitieji kreditai neretai pakiša koją tiems, kurie nesugeba tinkamai įvertinti pasiūlymo ir savo finansinės padėties. Susiviliodami išsvajotu daiktu ir pasinaudodami galimybe ne taupyti, o iš karto jį įsigyti kredito pagalba rizikuojate, kad daiktas Jums stipriai pabrangs ir vėliau gali sukelti finansinių problemų, apsunkinti Jūsų kasdienę padėtį ir galimybė toliau pilnavertiškai gyventi. Kaip bebūtų, pasiskolintus pinigus grąžinti anksčiau ar vėliau reikia, o kuo ilgesnis paskolos atidavimo terminas, tuo didesnė permoka susidaro. Tai reiškia, kuo ilgesniam laikui skolinsitės, tuo labiau Jūsų pirkinys pabrangs.

Gebėdami tinkamai įvertinti esamą situaciją galėsite rasti optimaliausią sprendimą, sutaupysite savo pinigų bei galėsite, jei tai bus naudinga, įsigyti Jums reikiamą daiktą ar pasinaudoti tam tikra paslauga, kuri Jums labai svarbi. Tinkamai įvertinus paskolos naudą vertėtų įvertinti ir greitą jos suteikimą, kuris leidžia pinigais pasinaudoti dar tą pačią dieną, tad būsite tikri, kad iki gausite prašomą pinigų sumą Jūsų situacija nepasikeis. Be abejo, kartais situacija gali pasikeisti taip, kad paskola taptų nereikalinga, o kartais kiekviena minutė yra labai brangi, tad reikia išmokti įvertinti ir tai.