Žalias 468

Vengsite mokėti mokesčius? - negausite paskolos bei kitų paslaugų.

pajamosŠiuo metu ko gero kiekvienas Lietuvos pilietis sutiks, jog ne visais atvejais moka mokesčius už gautas pajamas. Nemažai asmenų, tiesiog matydami galimybę nerodyti gaunamų pajamų, ja pasinaudoja galvodami, jog tai yra naudinga. Žinoma, „kam mokėti mokesčius valstybei, jeigu ir taip daug esu sumokėjęs?“ – klausia savęs kiekvienas vengiantis mokesčių mokėjimo. Verta pažymėti, jog pajamų slėpimas ne visada atneša daug naudos – žinoma, jūs sutaupote keletą litų nemokėdami mokesčių, bet čia atsiranda tam tikrų niuansų.

Asmeninių finansų valdymas turi būti itin kruopštus, todėl būtina kiekvieną gautą sumą įteisinti, jog tokios jūsų pajamos būtų laikomos legaliomis. Kodėl verta mokėti mokesčius? Atsakymas yra paprastas – kuo daugiau jūs mokesčių sumokėsite, tuo geresnė bus jūsų finansinė reputacija, kuri bus analizuojama net keliais atvejais.

Paskolos yra imamos daugelio žmonių, o galbūt net ir jums kažkada prireiks pasinaudoti šia paslauga. Ar žinojote, jog paskolos bei kreditai yra teikiami tik finansiškai atsakingiems asmenims? Tai reiškia, jog kiekvienas žmogus, kuris nori gauti paskolą ar kreditą, turi gauti ir tam tikras pajamas. Jeigu jus ištiks bėda ir neteksite nuolatinio pajamų šaltinio, manote kreditorius jums paskolins pinigų? Deja, tikrai ne. Paskolos teikėjas matys, jog jūs neturite kitų pajamų, o neturite kodėl? Būtent – jūs nuslėpėte gaunamas papildomas pajamas, todėl jūsų apskaičiuojamojoje turto vertėje nėra matoma, jog iš anksčiau turite sukaupę kažkokią pajamų sumą, kurią galėtumėte skirti paskolos įmokoms padengti. Štai yra viena iš priežasčių, kodėl nereikėtų slėpti gaunamų papildomų pajamų.

Norite užsisakyti kažkokias lizingo paslaugas? Galbūt norite tokiu būdu pirkti naujutėlaitį automobilį? Tokiu atveju, kai yra perkami didesnės vertės pirkiniai lizingo būdu, neretai pardavėjai reikalauja turėti kažkokią pinigų sumą iš anksto kaip pradinę įmoką, kuri pavyzdžiui gali būti 20 ar 30 procentų pirkinio vertės. Žinoma, jūs šią sumą galbūt ir turite susitaupę iš anksčiau kai nuslėpėte papildomas pajamas, tačiau prekių pardavėjas jums duos užpildyti tam tikrą formą, kurioje reikės nurodyti iš kur tos pajamos. Mokesčių inspekcijai turės būti pateikiami visi įrodymai, o tada jau jūs turėsite papildomų bėdų – bus atskleistas faktas, jog praeityje turėjote mokesčių vengimo problemų ir būtent dėl to jums teks sumokėti baudą ir žinoma – mokesčius nuo nuslėptos sumos.

Būtent prekių ar paslaugų pirkimo metu, pardavėjai reikalaus pagrįsti turimas pajamas, todėl vengti mokesčių mokėjimo tikrai nėra verta, kai jau žinote kokios to pasekmės.