Žalias 468

momentcredit

Paskolos dydis: nuo 50 iki 15000 eurų. 
Maksimalus terminas: 60 mėnesių.     
Pirma paskola iki 3000 eurų nemokamai!

gauti mygtukas

euro credit logo

Paskolos dydis: nuo 100 iki 5000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 4 metai.     

gauti mygtukas

creditstar

Paskolos dydis: nuo 100 iki 2000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 24 mėn.     
Pirma paskola iki 600 eurų!

gauti mygtukas

vivus

Paskolos dydis: nuo 100 iki 5000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 4 metai.     
Pirma greita paskola nemokamai!

gauti mygtukas

mokilizingas 842x282 lt

Paskolos dydis: nuo 1025 iki 10000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 60 mėnesių.
PALŪKANOS 0%

gauti mygtukas

bluecredit24

Paskolos dydis: nuo 10 iki 5000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 36 mėn.     
Pirma įmoka po 3 mėnesių.

gauti mygtukas

smspinigai logo

Paskolos dydis: nuo 100 iki 1000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 4 metai.     
Pirmas kreditas iki 1000 eurų nemokamai!

gauti mygtukas

finbee

Paskolos dydis: iki 6000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 60 mėnesių.
Palūkanos nuo 6%

gauti mygtukas

paskoloslt logo

Paskolos dydis: nuo 500 ikir 4000 EUR.;
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 4 metai.        

gauti mygtukas

feratum

Paskolos dydis: nuo 100 iki 2000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 24 mėn.     

gauti mygtukas

mano paskola png

Paskolos dydis: nuo 300 iki 10000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 60 mėn.     
Teikiamas paskolų refinansavimas.

gauti mygtukas

logo bobutes paskola

Paskolos dydis: nuo 50 iki 4000 eurų. 
Ilgiausias grąžinimo laikotarpis: 3 metai.
Šiuo metu vyksta akcija.

gauti mygtukas

Palygink greituosius kreditus Lietuvoje

Ką reikia žinoti apie greituosius kreditus

500Greitiesiems kreditams vis dedami apynasriai, taikomi ribojimai, kuriais, atrodytų, siekiama iš viso panaikinti šią kredito formą, tačiau ir toliau viena po kitos savo paslaugas siūlo naujos greitųjų kreditų bendrovės, dažniausiai kapitalą susikrovusios netolimose užsienio šalyse.

Natūraliai gali kilti klausimas, ar jų dar reikia Lietuvoje ir ar žmonės vis dar skolinasi ne itin palankiomis sąlygomis? Į abu klausimus galima atsakyti teigiamai.

Daugiau kredito bendrovių – didesnis pasirinkimas besiskolinantiems, o natūraliai didesnė konkurencija verčia bendrovės pasitempti ir siūlyti įvairiausias palankias akcijas bei nuolaidas savo klientams, tad galutiniame rezultate išlošia būtent besiskolinantieji. Ypač viliojami nauji klientai, tačiau specialių sąlygų gali gauti ir tie, kurie linkę skolintis vis iš tos pačios greitųjų kreditų bendrovės.

Greitieji kreditai žmonėms vis dar reikalingi, kadangi tai leidžia gyventi šiek tiek plačiau nei be skolintų pinigų. Sugedus daiktui nereikia laukti mėnesį ar dar ilgiau kol sukaupsite pinigų jo įsigijimui – greitasis kreditas leis tai padaryti net ir tą pačią dieną. Pavyzdžiui, jei sugedo Jūsų skalbimo mašina, o pakankamai lėšų jos įsigijimui galite turėti tik po poros mėnesių, greitas kreditas leis Jums ją nusipirkti nors ir šiandien, o pinigus grąžinti po 2, 3 ar daugiau mėnesių, kaip Jums patogiau ar kokią galimybę Jums suteiks greitųjų kreditų bendrovė, atsižvelgusi į Jūsų pajamas, įsipareigojimus, pageidaujamą paskolos sumą ir kitus dalykus.

Dažnai galima išgirsti įvairių mitų apie greituosius kreditus, tačiau labai daug jų yra perspausti. Ypač mėgstama pabrėžti, kad greitas kreditas suteikiamas pajamų neturintiems studentams, moksleiviams ar bedarbiams, iš kurių vėliau atimamas visas jų turimas turtas. Pagal šiuo metu galiojančius teisės aktus, kredito bendrovės negali skolinti tiems, kurie neturi pajamų. Be viso to, paskolos įmokos negali viršyti nustatyto pajamų procento, o kartu turi likti ir tam tikra nustatyta suma, kuri yra laikoma būtina pragyvenimui. Taigi, studentas gaunantis iki 100 eurų dydžio stipendiją tikrai negali tikėtis greitojo kredito, bent jau savo vardu ir oficialiai veiklą įregistravusiose kreditų bendrovėse.

Kitas populiarus mitas, kad pavėlavus atlikti greito kredito įmoką delspinigiai per keletą dienų gali vos ne padvigubinti turimo kredito dydį. Delspinigiai, baudos ir jų administravimo mokesčių dydžiai taip pat turi lubas, kurias nustato Lietuvos bankas. Šie dydžiai sudaro tam tikrą turimo kredito procentą, tad visos baudos bus proporcingos pasiskolintai sumai ir tikrai nebus dvigubos. Žinoma, jei delsite mokėti ne kelias dienas, o kelis mėnesius – sumos taps tikrai nemažos, todėl kilus finansiniams sunkumams kreipkitės į kredito bendrovę, ieškokite refinansavimo galimybių, laikinai stabdykite kredito grąžinimą, mokėdami tik palūkanas (dažniausiai tai siūloma tik didesnėms sumoms ir ilgalaikiams kreditams). Bet kuriuo atveju, padėties be išeities dažniausiai nebūna, tad visada galima rasti išeitį, jei tik dedama pakankamai pastangų, o ne laukiama stebuklų.

Populiaru teigti, jog paimtas greitasis kreditas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai. Iš tiesų, sunku pasakyti, kiek tame tiesos, kadangi kiekviena įstaiga tikrindama Jūsų kredito istoriją yra nusistačiusi savus kriterijus, pagal kuriuos įvertina Jūsų istoriją ir nustato Jūsų mokumą, tinkamumą finansavimui ar kitiems dalykams, dėl kurių tikrinama informacija. Visgi laiku grąžintas kreditas neturėtų numažinti Jūsų kredito reitingo, kadangi tai rodo, jog esate atsakingas asmuo ir vykdote savo įsipareigojimus laiku. Žinoma, jei Jūsų istorijoje yra kelios dešimtys kreditų per pastaruosius metus ar kelis – tai gali kelti įtarimų, sudaryti nepastovaus, finansiškai neatsakingo žmogaus, kuris nėra pajėgus tinkamai valdyti savo santaupų, įvaizdį. Jei manote, kad artimu metu Jums reikės didesnės pinigų sumos, verčiau skolinkitės vieną kartą ir daugiau, nei 10 kartų mažomis sumomis, taip sutaupysite ir dėl bendrovių taikomų administracinių mokesčių (sutarties sudarymo, įmokos surinkimo ir kt.)

Nors greitas kreditas ir yra puiki galimybė, vis dar nemažai tokio tipo kreditų tampa didele našta juos pasiėmusiems asmenims. Dažniausia to priežastimi tampa pamiršti įsipareigojimai, netinkamai pasvertos galimybės ar tyčinis įsipareigojimų nutylėjimas imant naują kreditą. Tai gali lemti rimtas finansines problemas, dėl kurių suprastės Jūsų kredito istorija, bus sunku vykdyti savo įsipareigojimus tiek greitųjų kreditų bendrovei, tiek ir kitoms įstaigoms, tokioms kaip komunalinių paslaugų teikėjai, komunikacijos paslaugos ir kt. Skolinkitės atsakingai ir viskas bus gerai!