Žalias 468

Pirma paskola nemokamai

Paskola visiškai nemokamai!

nemokama paskolaŽmonės, kurie ieško paskolos internetu, vis dažniau girdi skambančią frazę „Paskola visiškai nemokamai!“ ir nežino ar tikrai yra tokia galimybė kreditu pasinaudoti nemokant jokių palūkanų. Verta pastebėti, jog visur yra tam tikros sąlygos, tačiau kalbant apie šį teiginį, galime patvirtinti, jog tikrai nemokama paskola egzistuoja. Žinoma, čia reikėtų apžvelgti svarbiausias šio privalumo sąlygas, nes visada pasitaiko įvairių niuansų, dėl kurių galite būti neretai ir suklaidinami.

Kas liečia nemokamas paskolas internetu, tai svarbiausia yra pastebėti vieną sąlygą – ja pasinaudoti gali tik nauji kredito bendrovės klientai. Tai reiškia, jog jeigu anksčiau skolinotės iš vieno kreditoriaus, o po kurio laiko jis paskelbia šią akciją, tai ja pasinaudoti jūs ko gero negalėsite. Paprasčiausiai, nemažai paskolų teikėjų yra priversti imtis tam tikrų priemonių naujų klientų pritraukimui, o šios skambios frazės dėka, viskas yra kur kas lengviau atliekama. Verta pastebėti, jog pirmosios paskolos terminas turėtų būti neilgesnis negu 30 dienų t.y. vienas mėnuo, nes praėjus šiam terminui, būsite priversti sumokėti tam tikrą kredito patęsimo mokestį, kuris dažniausiai yra tolygus palūkanų normai. Turite žinoti, jog tik laiku grąžinant kreditą, jūs galite nemokėti jokių palūkanų, todėl tikėtis ilgalaikės paskolos internetu nereikėtų.

Kas liečia kitas akcijas, kurių metu galima išvengti palūkanų, tai turėtumėte pastebėti, jog ir kreditų rinkoje pradeda populiarėti pasiūlymas pradėti paskolos įmokamas mokėti tik po 3 mėnesių. Tai reiškia, jog gavus kreditą, jūsų įmokų grafikas bus apibrėžiamas pirmosios įmokos mokėjimo diena tik po 3 mėnesių. Tokiu atveju, jūs paprasčiausiai tris mėnesius galite nemokamai naudotis kreditoriaus pinigais ir už juos nemokėti nei cento. Žinoma, jeigu po trijų mėnesių nesugebate grąžinti viso kredito, tai teks paskolos įmokas mokėti įprasta tvarka. Trumpai tariant, šiuo metu ilgiausias terminas, kurio metu galite gauti paskolą nemokamai yra trys mėnesiai.

Kas liečia kitas paskolų akcijas, tai vertėtų pastebėti, jog nemažai kredito teikėjų taiko lojalumo programas, kurių metu, patikimiems ir tvarkingai grąžinantiems skolas klientams yra sumažinama palūkanų norma. Šiuo metu rinkoje mažiausios palūkanos lojaliems klientams siekia iki 50 procentų mažiau t.y. jeigu kažkas moka tarkime per mėnesį 100lt palūkanų, tai jūs mokėtumėte tik 50lt.

Jeigu pirmą kartą skolinatės internetu, tai būtinai ieškokite minėtų akcijų pasiūlymų, kurių dėka tikra galėsite išvengti didelių išlaidų.