Žalias 468

paskolos versluiVerslo kreditai jau ilgą laiką yra ir dar ilgai bus viena iš tų temų, kuria kalbama ypač daug. Dažniausiai kreditus pageidaujančius gauti asmenis domina kreditų sumos, terminai bei grąžinimo sąlygos. Vis dėlto, yra dar kai kas, kas taip pat negali nelikti nepastebėta. Tai – naujienos, pokyčiai bei tendencijos, kurių apstu verslo kreditų pasaulyje. Taigi, skubame apžvelgti ryškiausius.

Greita paskola arba jokios paskolosKiekvieną kartą kai kreipiamės dėl paskolos, norime ją gauti greitai, nelaukti eilėse ir nepildyti šūsnis dokumentų ir sutarčių. Dvidešimt pirmojo amžiaus kredito įstaigos tai mums suteikia. Pinigai per keliolika minučių tapo realybe, tačiau nemokamas sūris būna tik pelėkautuose. Šį posakį tikriausiai esatę girdėję anksčiau. Pinigus tikrai galite gauti per tokį ar šiek tiek didesnį laiko tarpą tačiau sumokėti teks tikrai brangiai. Paskolos internetu tapo populiarios visose pasaulio šalyse per labai greitą laiką.

Tai galima paaiškinti per dideliu laisvų pinigų pertekliumi finansinėse rinkose ir aršia konkurencine kova dėl kiekvieno kliento. Siūlomi įvairūs pskolų grąžinimo terminai, įvairios nuolaidos, siūloma nemokėti palūkanų tam tikrą mėnesių skaičių, pratęsti terminą ribotam laikotarpiui papildomai. Patrauklios paskolų sąlygos žinoma pritraukia visuomenės narius kurie nesuduria galo su galu, uždirba minimalias pajamas arba yra finansuojami valstybės lėšomis, gauna pensijas ar pašalpas bedarbio ar invalidumo.

Dažna situacija, kuomet paimtas kreditas apkarsta ir tampa pernelyg didele našta, o kreditų bendrovės užuot atidėję paskolos grąžinimo terminą taiko delspinigius ir įvairias baudas, skuba perduoti paskolos išieškojimą antstoliais ar tuo besispecializuojančioms įmonėms. Tai daugumą žmonių piktina, nes patiriami nuostoliai, tačiau vertėtų suprasti – kreditoriai nėra labdaros bendrovės ir jų siekiamybė yra aiški - pelnas.

šeimos finansai

Telefonas už 1 eurą, nedidelės mėnesinės įmokos už planšetinį kompiuterį su internetu ar kiti technologiniai „žaisliukai“ vilioja mus nuolat ir dažnai suvilioja. Nors esame daugiau neigiamos nuomonės apie paskolas ar lizingus, tačiau vis tiek pasirašome sutartį, kuri, iš esmės, yra visiškai tokia pati kaip ir pasirašyta su banku, kreditų ar lizingų bendrove. Kodėl taip yra?

Pirmiausia, pasirašydami sutartis dėl vienokių ar kitokių privilegijų, tarp kurių ir naujas mobilusis telefonas, didelės įstrižainės televizorius ar nuolaidos paslaugoms, įsipareigojate tam tikrą laiką būti klientu ir mokėti tam tikrą nustatytą mokestį. Tai visiškai tas pats, kas ir įsipareigojimas bankui už tam tikras paslaugas, pavyzdžiui suteiktą lizingą ar paskolą, todėl galima sakyti, kad komunikacijos bendrovės ir banko sutartis yra vienas ir tas pats.

Daug kreditų