Žalias 468

Nors iš pirmo žvilgsnio kiekvienas suaugęs žmogus turėtų mokėti valdyti savo asmeninius finansus, įprastai situacija būna visiškai priešingai ir pasirodo, kad gerokai daugiau žmonių to daryti nemoka arba tai daro pernelyg atmestinai. Ir tai yra suprantama – asmeninių finansų valdymo įgūdžius mes tobuliname ir žinias kaupiame patys, mokydamiesi tiek iš savo, tiek ir iš kitų žmonių daromų klaidų.

Santaupos ateičiai, saugumo suteikiantis asmeninis fondas, pensiniam amžiui skirtos santaupos, turimų ilgalaikių finansinių įsipareigojimų padengimas – visa tai skamba pakankamai „nuobodžiai“ ir „atgrasiai“. Tokiais atvejais dažnai kyla vienas ir tas pats klausimas – kam gi taupyti, jei galima gyventi šia diena?! Tačiau nereikia nė sakyti, kad tokiu požiūriu besivadovaujantys žmonės statistiškai gerokai dažniau susiduria su finansiniais sunkumais.

Todėl akivaizdu, kad kiekvieno žmogaus požiūris į jo asmeninius finansus privalo būti atsakingas ir pareigingas, orientuotas į stabilumą, saugumą ir patvarumą. Taigi, jei jums vis dar kyla įvairių abejonių, klausimų ir dilemų, pateiksime jums daugybę įdomių ir naudingų faktų apie asmeninius finansus, iš kurių galėsite lengvai pasimokyti.

Asmeniniai finansai

91 640 9999Deja, bet tikrai ne kiekvienas žmogus gali pasigirti mokantis savo asmeninius finansus valdyti tinkamai. Kaip bebūtų, dar didesnė problema yra ta, kad nemaža dalis žmonių nenori to pripažinti. Taigi, jei vertinant statistiką, matyti, kad finansinei situacijai palengvinti skirti būdai turėtų būti aktualūs daugeliui žmonių. Todėl jei ir jūs šiuo metu galvojate apie pačias efektyviausias priemones, kurias jums būtų verta pasitelkti, galite pasinaudoti keliomis iš pateiktų žemiau.

Paskolos visada buvo ir bus viena aktualiausių temų, kadangi noras gerinti savo buitį, įsigyti stambių pirkinių, studijuoti ar pagerinti laisvalaikio kokybę, yra prioritetiniai klausimai. Ne išimtis ir būsto paskolos – kiekvienais metais jos prašo tūkstančiai žmonių, tad nieko keista, kodėl tai yra vienas populiariausių pasirinkimų. Tačiau nepaisant didžiulio šio pasirinkimo populiarumo, nesunku pastebėti, kad nemaža dalis žmonių susiduria ir su tam tikrais nesklandumais. Pasirodo, dalis jų kyla dėl aplaidaus ir neatsakingo elgesio. Ar galima jų išvengti? Tikrai taip. Būtent todėl šį kartą pateikiame porą vertingų patarimų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį tuo atveju, jei jūsų tikslas yra paskolos būstui.

919

paskolos versluiVerslo kreditai jau ilgą laiką yra ir dar ilgai bus viena iš tų temų, kuria kalbama ypač daug. Dažniausiai kreditus pageidaujančius gauti asmenis domina kreditų sumos, terminai bei grąžinimo sąlygos. Vis dėlto, yra dar kai kas, kas taip pat negali nelikti nepastebėta. Tai – naujienos, pokyčiai bei tendencijos, kurių apstu verslo kreditų pasaulyje. Taigi, skubame apžvelgti ryškiausius.