Žalias 468

Paskola internetu: naudinga ar žalinga?

Kalbėdami apie finansus, neretai žmonės ima kreipti temą link aktualijų – paskola internetu naudinga ar žalinga? Štai kas svarbu šiuo metu besidomintiems paskolų galimybėmis. Verta pastebėti, jog kai kurios sritys iš tiesų gali būti gana nepalankios besiskolinantiems, tačiau nepalanki situacija dažniausiai susiklosto būtent neatsakingiems ir neapgalvotai besiskolinantiems asmenims. Kokiais atvejais paskola internetu gali būti naudinga ir kokiais atvejais jos reikėtų vengti?

paskola internetuNuolatinių pajamų vėlavimas yra dažnas reiškinys. Nemažai žmonių skundžiasi vėluojančiais atlyginimais, o juk komunaliniai mokesčiai ant nosies, tad iš ko juos sumokėti? Būtent paskola internetu gali būti vienintelis sprendimas tokioje situacijoje. Panaši situacija su kreditais yra ir kaimyninėje Latvijoje, kur ši paslauga vadinasi atrie krediti. Svarbu yra tai, jog būtent šiuo atveju, jums skolintis reikia tik trumpam laikotarpiui, tad naujausiomis paskolų akcijomis pasinaudoti yra būtina. Paprasčiausiai, trumpiems laikotarpiams (nuo 1 iki 3 mėnesių) paskolos internetu gali būti suteikiamos visiškai nemokamai t.y. pasinaudojus tam tikrų kredito teikėjų pasiūlymais. Gavę atlyginimą, nesunkiai grąžinsite tiek, kiek ir pasiskolinote, todėl šioje situacijoje tikrai nepralaimėsite. Atrie krediti Latvijoje yra itin palankiai vertinami.

Skolinimasis su siekiu pramogauti yra bene vienas prasčiausių sprendimų. Šiuo metu nemažai jaunų žmonių dar neturi nuolatinio pajamų šaltinio, o naudodamiesi kai kurių kreditorių spragomis skolinasi tam, jog patenkintų kažkokius savo įgeidžius. Tai yra dažniausiai pasitaikanti priežastis, dėl kurios susiklosto gana nemaloni situacija ir besiskolinantis asmuo po kurio laiko gauna „nemokaus asmens statusą“. Kodėl taip yra? Trumpai tariant, tuos pinigus, kuriuos skolinasi jaunuoliai, jie išleidžia pramogoms nė nesusimąstydami, jog paimtą paskolą reikė grąžinti, o iš ko – nėra aišku, juk nuolatinių pajamų retas jaunas žmogus turi. Tai yra didžiausia bėda, kai nesaikingas ir neapgalvotas skolinimasis tampa didžiule našta.

Gudrūs žmonės šiuo metu naudojasi paskolas internetu teikiančiomis bendrovėmis ir taip sutaupo gana nemažai pinigų perkant tam tikras prekes lizingo būdu. Galvojate kaip tai įmanoma? Savaime suprantama, jog perkant lizingu, yra paskaičiuojama suma, kurioje prisideda ir sutarties sudarymo mokesčiai ir žinoma – nemažos įmokos, tačiau skaičiuojant, galime matyti, jog perkant iškart, kaina būtų kur kas mažesnė. Tuo ir naudojasi kai kurie asmenys, nes ne viena kredito bendrovė gali paskolinti pinigų ilgam laikotarpiui, o būtent mėnesinės paskolos įmokos būna kur kas mažesnės, negu perkant prekę lizingo būdu analogiškam terminui. Štai ir dar vienas privalumas, kuriuo galima sutaupyti gana nemažas sumas ir savo piniginę papildyti akivaizdžiai.

Drąsiai galima teigti, kad tai ar paskola suteiks teigiamas emocijas ar neigiamas - priklauso tik nuo jūsų. Jei periodinės įmokos nebus pernelyg didelės ir neapsunkins šeimos biudžeto viskas turėtu būti gerai. Dažniausiai problemos prasideda tada, kai žmonės kuriems buvo suteiktas kreditas, jo laiku negrąžina. Tokiu atveju yra pajungiama net keletas papildomų institucijų, o to pasekoje kreditas pabrangsta itin ženkliai.