Žalias 468

Finansinės galimybės: kaip jas įvertinti?

Norėdami pirkti kokį pirkinį lizingo būdu ar tiesiog gauti reikalingą paskolos sumą, turite įvertinti savo finansinį pajėgumą. Tai reiškia, jog prieš užsisakant bet kokias paslaugas, kurios bus apmokamos tolygiomis įmokomis, verta gerai pasverti visas aplinkybes ir įvertinti ar tikrai naujų įsipareigojimų prisiėmimas nebus jums kenksmingas. Taip pat reikėtų gerai apžvelgti savo finansinę reputaciją, jog be reikalo negaištumėte laiko jeigu ji nėra itin patraukli.

finansines galimybes

Pirmiausia suskaičiuokite kokia suma jums liktų naujų įsipareigojimų vykdymui t.y. iš mėnesinio savo pajamų balanso atimkite pastovias išlaidas ir gausite sumą, kuri bus niekur nepanaudojama. Tokiu būdu galėsite apžvelgti kokia paskolos suma jums galėtų būti suteikia. Trumpai tariant, matysite kokios mėnesinės įmokos jūsų lauktų, gavus tam tikrą kredito sumą, nes beveik kiekvienas paskolos teikėjas gali parodyti būsimą įmokų mokėjimo grafiką, o tokiu būdų suprasite ar ji jums nebus žalinga.

Būtinai apžvelkite įmokų kredito teikėjams sumą. Tai reiškia, jog visi kreditų įsipareigojimai negali sudaryti didesnės sumos negu 40 procentų gaunamų pajamų. Jeigu ši procentinė išraiška bus viršyta, tai apskritai jums joks kreditas negalės būti suteiktas. Trumpai tariant, jeigu matote viršijimą, tai pabandykite prieš tai atsikratyti bent viena paskola t.y. grąžinkite ankstesnį kreditą dar prieš imant naują ir taip padidinsite tikimybę gauti teigiamą atsakymą dėl naujos paskolos gavimo.

Kiekvienas asmuo turi įvertinti savo finansinę reputaciją. Paprasčiausiai, apžvelkite savo kredito istoriją ir jeigu turite kažkokių pradelstų įmokų, tai būtinai jas sumokėkite. Nesvarbu ar tai bus paskola ar kažkoks lizingo pirkinys – jūsų atsiskaitymai turi būti nepriekaištingi, todėl jeigu vėluojate už kažką sumokėti, tai būtinai atsiskaitykite su paslaugų teikėju, nes tik tokiu atveju bus panaikintas neigiamas įrašas apie jus, kuris sukels problemų bandant gauti naują paskolą iš banko ar tiesiog kreditą internetu. Būtent ankstesnių įsipareigojimų nevykdymas yra viena dažniausiai pasitaikančių priežasčių, dėl ko yra atsisakoma suteikti paslaugas. Tik švari ir tvarkinga reputacija gali būti geriausias sąjungininkas norint gauti tam tikras paslaugas.

Kalbant apie savo galimybių įvertinimą, tai būtinai turite numatyti tam tikrus atvejus, dėl kurių kažkokį laiką teks patirti didesnes išlaidas nei įprastai. Trumpa tariant, turėkite galvoje, jog jūsų išlaidos padidės šildymo sezono metu, todėl šį faktą turite žinoti dar prieš apskaičiuojant kokios yra galimybės skolintis ar įsigyti naujų paslaugų išsimokėtinai.