Žalias 468

Paskolos vestuvėms - galimybė gražiai šventei

Vestuvės – didelė šventė, kuri kainuoja nemažai. Dėl to neretai tenka rinktis tarp mažesnės šventės, vestuvių atidėjimo arba skolintų pinigų. Apie pastarąjį variantą pamėginsime papasakoti šiek tiek plačiau.

Visų pirma, reikia numatyti ir suplanuoti savo vestuves. Nuspręskite, ko norite iš šios šventės, kokio ji bus dydžio, kur ir kiek laiko švęsite, ar po vestuvių leisitės į kelionę, o gal ją pažadėjo kas nors padovanoti? Apgalvokite net menkiausias smulkmenas, suskaičiuokite ne tik suaugusius svečius, bet ir jų vaikus – jiems taip pat bus reikalingas maistas, gėrimai, nakvynės vietos, o jei organizuojate vestuvės viešbutyje ar sodyboje, pasidomėkite kokios nuolaidos ar priemokos taikomos už mažuosius svečius.

Jei nuspręsite, jog vestuvės turi būti didelės, tačiau santaupos bus mažesnės, kreipkitės į kurią nors kredito įstaigą dėl vartojimo paskolos. Specializuotų paskolų vestuvėms greičiausiai nerasite (bent jau Lietuvoje), tačiau ir vartojimo paskola puikiai tiks Jūsų šventės išlaidoms padengti. Žinoma, jei turite stabilias bei pakankamas pajamas ir žinote, kad paskolos našta nesukels pernelyg didelių rūpesčių.

Paskolos vestuvių šventei padeda surengti norimą šventę, o ne tokia, kokia pavyksta. Taip pat tai leidžia kelti vestuves tuo metu kai norisi, o ne kažkada, kai susitaupysite. Be to, visi puikiai žino, kaip sunku yra taupyti. Neretai paskolą grąžinti nustatyto dydžio įmokomis ir su palūkanomis yra paprasčiau nei kas mėnesį ar kitu savo nustatytu intervalu atsidėti taupymui. Ne paslaptis, jog gali kilti minčių išleisti taupomus pinigus, įsigyti kokį nors pirkinį ar susigundžius pramogomis vieną, vėliau kokį kitą mėnesį neatidėti planuotos sumos, tad taupymas dėl tokių situacijų prailgtų. Tuo tarpu paskolos įmokų atidėjimas grėstų didesnėmis finansinėmis bėdomis, todėl lengviau atsispirti pagundoms. Tiesa, viskas priklauso nuo Jūsų pačių.

Dažnose vestuvėse jauniesiems dovanojami pinigai. Todėl po savo didžiosios šventės galėsite bent dalį paskolos grąžinti iš karto, taip sumažindami savo įsipareigojimus ir bent šiek tiek sutaupydami. Kartu tai kilstelės ir Jūsų kredito reitingą, dėl ko vėliau galėsite tikėtis palankesnių sąlygų skolinantis būstui ar kitoms reikmėms. Be to, sumažėjusios kredito įmokos netaps didele našta pradedant bendrą gyvenimą.

Paskolos šventėms, net jei tai ir ne vestuvės, sulaukia įvairių reakcijų iš aplinkinių žmonių ir ekspertų, tačiau kaip pasielgti Jums, koks sprendimas yra teisingiausias, niekas negali atsakyti. Net ir Jūs patys galite klysti, todėl ieškokite idealiausio būdo, įvertinkite visas turimas galimybes ir išsirinkite tą, kuri, Jūsų manymu, suteiks Jums daugiausiai laisvės bei sukels mažiausiai šalutinio efekto. Tačiau rekomenduojame nepamiršti, kad vestuvės yra viena didžiausių švenčių gyvenime, kurią turėtumėte švęsti tik vieną kartą – planuodami vestuves atsižvelkite į tai. Iš kitos pusės, susituokti galite šiandien, o puotą iškelti nors ir kitais metais, jei Jums taip patogiau.