Žalias 468

D.U.K. Apie kreditus

Kiek kainuoja kreditas? Kaip gauti kreditą neturint nuolatinių pajamų? Tokie ir panašūs klausimas anksčiau buvo sutinkami labai dažnai, tačiau šiai dienai jų kiek sumažėjo, mat beveik visą informaciją galima rasti interneto platybėse. Visgi, čia labai daug skirtingos informacijos, tad sunku joje nepasiklysti. Pigių skrydžių paieškos portalo pigesniskrydziai.lt duomenimis, dažnai yra skolinamasi ir lėktuvų bilietų pirkimui. Tai paaiškinama tuo, kad dažnai pirmas kreditas būna suteikiamas visiškai nemokamai. Ir jei tuo metu trūksta pinigų norimiems lėktuvų bilietams įsigyti (kaip žinia skrydžiai pigiausi būna likus keletui mėnesių iki kelionės), paskola internetu išties yra protingas pasirinkimas.

duk kreditaiVisų pirma, venkite vieno šaltinio, visuomet palyginkite informacija keliuose, stebėkite, iš kur svetainė gauna informaciją, palyginkite ją su originalu. Jei ji atitinka – puiku, je ne – galima įtarti, jog svetainė pasinaudodama šaltiniu informaciją iškraipo savo naudai. Įprastai informaciją savo naudai bando pakreipti kreditų bendrovės, kurių tikslas priversti žmogų skolintis. Tuo tarpu lyginantieji puslapiai visuomet stengiasi pateikti palankiausia kreditą būtent Jums – taip gaunama abipusė nauda.

Dar geriau, informaciją visuomet rasti pirminiuose šaltiniuose, tačiau tai ganėtinai painu, sudėtinga ir atima pakankamai daug laiko, todėl jei informacija apie kreditus Jus domina tik asmeniniais tikslais – tai neapsimoka. Jei tikslai darbiniai, reikia vertinti atitinkamai, atsižvelgiant į informacijos svarbą ir kitus niuansus.

Daug informacijos, kurioje vyrauja kreditai, pateikiama formalia, teisine kalba ar dar kaip nors paverčiant ją sudėtingai suprantama. Tuo tarpu antriniai šaltiniai šią informaciją neretai supaprastiną, padaro suprantama ir tiems, kurie neturi specialaus išsilavinimo ar tiesiog nėra geri teisinės kalbos žinovai. Be abejonės, gali atsirasti dviprasmybės, kai kurių detalių neatitikimai, tačiau palyginus kelis šaltinius ši problema kaip mat išsisprendžia.

Kreditai dažniausiai apžvelgiamai Lietuvos banko, Finansų ministerijos bei Lietuvos Respublikos Seimo. Būtent iš šių valstybinių institucijų informaciją gauna ir įvairios internetinės žiniasklaidos priemonės ar kitos svetainės, susijusios su kreditais bei paskolomis. Dėl šios priežasties, pamatę informaciją apie naujus įstatymus, ribojimus, taisykles ar kitas detales, jei nepasitikite šaltiniu, patikrinkite minėtų institucijų pranešimus – informacija dažniausiai pasitvirtins arba sužinosite, kurie Jūsų lankomi šaltiniai nėra patikimi.

Manote, kad internete jokia informacija negalima pasitikėti? Klystate. Iš tiesų, internete apstu daug teisingos informacijos, kuri kur kas išsamesnė nei kitose žiniasklaidos priemonės, tačiau reikia gebėti tą informaciją atsirinkti. Galbūt domėtis internete reikia šiek tiek daugiau laiko, tačiau ir sužinoti galima kur kas daugiau, nesvarbu, tai kreditai, paskolos, finansai ar bet kokia kita Jums aktuali tema.

Dar vienas didelis privalumas – informacija internete yra prieinama Jums patogiu laiku. Televizijos ekranuose žinios rodomos tam tikru metu, radijo žinios taip pat transliuojamos nustatytu laiku (nors dažnai kartojamos), tuo tarpu internetiniai informacijos šaltiniai pasiekiami visą parą iš bet kurios vietos ir įvairiais prietaisais – staliniu kompiuteriu, nešiojamu, planšetiniu kompiuteriu ar net išmaniuoju telefonu, kuris po ranka būna kone visą parą.

Smagu tai, kad internetu galima ne tik prieiti prie daugybės informacijos šaltinių, bet ir užsakyti paslaugas, už jas susimokėti ir jas gauti. Kalbant apie kreditus, šie gali būti suteikiami internetu vos per keletą minučių, Jums būnant namuose, darbe ar net kelionėje užsienyje. Viskas, ko Jums reikia – interneto ryšys ir Jūsų el. bankininkystė. Per keletą minučių nuo prašymo gauti kreditą pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą, o Jūs galėsite atlikti atsiskaitymus, pavedimus ar išsigryninti pinigus bankomate – kaip tik Jums patogu.

Internetas šiai dienai siūlo labai plačias galimybes, tereikia sugebėti jas išnaudoti tinkamai. Taip galite gauti maksimaliai daug naudos minimaliomis sąnaudomis. Manote, kad tai ne Jums? Pradėkite galvoti iš naujo ir ieškokite, kas užvestų Jus ant kelio, supažindintu su interneto naudojimo subtilybėmis.